DETOX

Detox

Modern yaşam çoğumuzun iş yoğunluğu içinde sadece sabah kalkışın ve akşam yatışın dışında hiçbirşeyi farketmeden yaşadığı yaşam şekline dönüştü.


Bu hengamede farkında olarak yada olmadan yeterli içilmeyen su, yenilen bolca işlenmiş gıdalar solunan kirli hava ve vücuttaki stres yüklü vücutta aşırı toksin birikimine neden olur.


Bu toksik maddeler akut-kronik hastalıklara neden olur, gençlik enerjimizi tüketir, görünümümüzün yaşlı hale gelmesine neden olur. Bu yüzden bunlardan hızla kurtulmamız ŞART
Daha sağlıklı olabilmek için toksik atmamız şart.


Toksik atmamız için işletmemizde farklı detox programları düzenlenmektedir.
Ruhsal , zihinsel ve fiziksel parçaların birarada ele alındığı bütünsel detoksu siz üyelerimize ulaştırmak için çaba gösteriyoruz.


Toksinlerden etkili biçimde arınmak için düzenli detoks programları önemlidir. Detoksu hiç denemeyen üyelerimiz için yumuşak adaptasyonlu günler oluşturmaktayız.
Detoks programları ihtiyaç duyduğumuz motivasyonu sağlar, bunun yanında kiloları vermede de fırsatlar oluşturur. Konularında uzman kişilerle hazırlanan kişiye özel detoks programlarımız ruh-fizik-zihin yenilenmelerini başlatır.


Detoks programları uygulandıkça kişi bedensel ve zihinsel olarak daha sağlıklı kavramları hisseder, kişilerin farkındalıkları kesinlikle artar.
Detoks kanın temizlenmesini vücudun alkali seviyesinin artmasını sağlar, dolayısı ile vücudun onarım mekanizması vücudu daha detaylı onarmaya başlar.


Detoks sonrası
▪Enerji artışı ile kişi kendini daha enerjik hisseder
▪Hayata karşı yeterlilik artar
▪Uyku kalitesi artar
▪Konsantrasyon artar
▪ Zihin netleşir, unutkanlık azalır , dengeli ve düzenli yapılan detoks beden ve ruhta yeni kapılar açar. Detoks sonrası güçlenen beden daha zinde olur. Bağışıklık sistemi güçlenir.
▪Bağırsak-mide-kalp sorunu azalır. Daha sağlıklı cilt , saç ve tırnaklar oluşur.
▪Detoks sonrasında karaciğer pankreas, bağırsak dinlenmeye geçer ve solunum yolu da nefes, yoga sauna ile detokslanır.
Derimiz ise kese, kuru fırçalama ile detokslanır.


Tüm detoks programları uzunluğuna bağlı olarak kilo vermede etkilidir.Tesisimizde detox programları akne tedavisi ,zayıflama,selülit tedavisi,vücut ağrıları ,depresyon stres terapi öncesi vb.birçok işlemle paralel olarak uygulanmaktadır